неділя, 18 листопада 2012 р.

Новини проекту


Готуючись до поїздки на стартовий захід проекту до Херсона, команди майбутніх учасників проекту провели зустрічі спочатку так би мовити "в рідних стінах".
У Новій Каховці місцем такої зустрічі була визначена міська бібліотека для дітей. 6 листопада тут відбувся День інформації на тему: «Знайомство з професіями» - для учнів 8 класу НВК №4, запрошених до участі в  проекті "ПрофіСтарт". 
Завідуюча бібліотекою Карпенко В.І. проінформувала учнів про обласний інноваційний проект із профорієнтації шкільної молоді: «Профі Старт: юні обирають майбутнє», розрахований на 2012-2015рр. Адже за умовами проекту його учасники повинні будуть дослідити ринок професій свого району, а у даному випадку - міста Нова Каховка, а також сіл та селищ, що за адміністративним підпорядкуванням належать до Новокаховської міської ради, та скласти рейтинг їх популярності; створити власний презентаційний медіапроект про ту професію, яку вони бажають зробити своїм життєвим вибором, а на заключному етапі - створити віртуальну карту професій свого району.
  

Завдання бібліотеки, міського центру зайнятості, школи як співорганізаторів проекту - познайомити учасників проекту з якомога більшою кількістю потрібних у рідному краї професій і допомогти обрати свою.
Профконсультант міського центру зайнятості Масюткіна Катерина Сергіївна розповіла про класифікацію, яка допоможе дітям зорієнтуватися у світі професій та зробити свій вибір. Катерина Сергіївна також провела з дітьми профорієнтаційне тестування та анкетування.
   


Бібліотекар Жаданова Н.В. провела інформаційний огляд біля книжкової виставки-рекомендації: «Подорож у світ професій», наголосивши, що на виставці ми розмістили інформацію про основні принципи пошуку роботи в яких допоможуть міський Центр зайнятості та Державна Служба зайнятості. Знайти роботу до душі допоможуть книги, які розповідають про професії, потрібні як нашому місту, так і Україні, а саме – робітничі професії. 
Не оминули ми увагою і ті професії, які поширилися уже в новітній Україні, відомості про них дає журнал «12+», який на протязі декількох років публікував рубрику «Генерація ХХІ». Огляд рубрики провела бібліотекар Усачова В.О., окремо зупинившись на творчій професії флориста.
        Діти – майбутні учасники проекту всю одержану інформацію сприйняли з інтересом, підтвердивши свою готовність і бажання брати у ньому участь.


  
   
За  інформацією та з використанням фотоматеріалів, 
наданих Новокаховською міською бібліотекою для дітей.


Немає коментарів:

Дописати коментар