середа, 28 листопада 2012 р.

Зустрічі у міській раді Нової Каховки

27 листопада, учні НВК №4 м.Нова Каховка, учасники обласного проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» зустрілись із представниками органів самоврядування. Зустріч відбулась в малій залі Новокаховської міської ради.
  


Заступник міського голови Мерзлов Вадим Миколайович розповів дітям, що у місті щорічно у різних закладах І-ІV рівнів акредитації проводяться декілька заходів із профорієнтації - «Ярмарки професій», адже нині не вистачає спеціалістів робітничих професій, а загалом у державі існує проблема із працевлаштуванням тих, хто отримав вищу освіту.
Потім мова йшла про роботу представників управлінської ланки, складнощі професії та вимоги до неї. Далі Вадим Миколайович говорив учням про престиж робітничих професій декілька десятків років тому: у місті було 4 Герої Соціалістичної Праці, всі вони – представники робітничої ланки. Зараз підприємства Нової Каховки відчувають також і нестачу спеціалістів середньої ланки, після якої значно легше отримати вищу освіту.
Закінчив свій виступ рекомендаціями та порадами. Потім діти задавали запитання, цікавлячись освітою виступаючого та його життєвим шляхом.
Після спілкування Вадим Миколайович запросив усіх присутніх на екскурсію по виконкому.
Найпершим діти відвідали кабінет першого заступника міського голови Чурсінова Леоніда Григоровича, який висловив свої поради та побажання і подарував на згадку футбольного м’яча та скарбничку. Побували діти у відділах:  комунального господарства; економіки, фінансового аналізу та інвестицій (начальник Зінаїда Семенівна Яворська); кабінет технічного забезпечення в якому знаходиться сервер.
  

В кінці зустрічі редактор Новокаховської міської радіоорганізації Вікторія Миколаївна Деркач взяла інтерв’ю у дітей та організаторів заходу.
  
Маємо надію, що цей захід допоможе дітям визначитись з вибором професій, які вони досліджуватимуть у проекті, а можливо - і з власним особистим професійним вибором.


Інформацію надала заступник директора по роботі з дітьми                  
Новокаховської ЦБС 
Карпенко В.І.Немає коментарів:

Дописати коментар