четвер, 8 листопада 2012 р.

«ПрофіСтарт у всесвіт професій»

8 листопада у Вищому професійному училищі № 2 відбулось урочисте відкриття обласного інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє». 
Організатори проекту -  управління Херсонської обласної державної адміністрації: культури і туризму; освіти і науки; сім’ї, молоді і спорту, а реалізується він з ініціативи  Херсонського обласного центру зайнятості та Херсонської обласної бібліотеки для дітей. 

Основна мета проекту – популяризація професій, які мають перспективу та користуються попитом на регіональному ринку праці. Завдання, які покладаються організаторами на цей проект, назвичайно важливі: відновлення престижу робітничих професій в суспільстві; здобуття учасниками проекту знань та практичних навичок, необхідних на ринку праці;  формування об’єднаного регіонального  інформаційного ресурсу, корисного для подальшої роботи з профорієнтації школярів.
  
У презентаційному заході взяли участь команди із усіх районів області та міст Херсон і Нова Каховка – восьмикласники, учасники проекту, та їхні керівники і співорганізатори проекту в регіонах – спеціалісти центрів зайнятості, бібліотекарі та освітяни. Учасників заходу привітали   начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації А.А.Яценко, начальник управління сім’їмолоді і спорту Херсонської обласної державної адміністрації О.М.Кравець, директор обласного центру зайнятості Є.О.Єрашов та голова спілки сприяння розвитку зеленого туризму в Голопристанському районі О.В.Долинко.


  

       


«ПрофіСтарт у всесвіт професій» об’єднав у своїй програмі і сценічне дійство, і ознайомлення школярів із професіями, які здобувають у ВПТУ №2 – під час екскурсійної програми та майстер-класів, і розгорнуту програму організованих для дітей тренінгів –  профорієнтаційних, комунікаційних, фінансово-економічних, та програм спілкування у форматах «Світове кафе», «Жива бібліотека» - за участю представників актуальних професій, сімейних династій.
Доповнювали цю насичену програму   стендові презентації навчальних закладів Херсонської області, у яких можна здобути востребувані сьогодні в економіці нашого краю спеціальності.

Паралельно дорослі працювали за власною програмою, зокрема – над формуванням орієнтовного плану роботи над завданнями проекту на перший рік його реалізації.
  
Більше фото - тут і на сайті обласного центру зайнятості.
  
Більше подробиць - за цим посиланням і тут.
  

Постійне посилання: http://profistart.blogspot.com/2012/11/blog-post_8.html


Немає коментарів:

Дописати коментар