вівторок, 25 грудня 2012 р.

Сучасний бібліотекар: ламаємо стереотипи. Стажування херсонців у ХОБД

25 грудня херсонська команда "ПрофіСтарт" знайомилася з професією бібліотекаря, яка за останні десятиліття кардинально змінила своє обличчя та імідж. Це вже не бабуся з гулькою, яка видає книжки, встигаючи при цьому плести шкарпетки. А креативні, ініціативні, заповзяті, компетентні ентузіасти, які з легкістю орієнтуються в безмежному океані інформації. Учасники проекту змогли переконатися у цьому на власні очі, спробувавши протягом трьох годин виконати завдання, з якими сучасний бібліотекар має справу щодня.


То ж, розділившись на три групи, херсонські "профі" розробили ідею буктрейлеру на книгу "Від хмаринки до травинки", познайомилися з новими технологіями у бібліотечній справі, взявши участь у різдвяному скайп-спілкуванні херсоньких та львівських юних поетів з бібліотечно-літературних студій. А також провели рекомендаційну бесіду для відвідувачів абонементу та оформили виставку "Бенефіс читача", присвячену лідерам читання сектору. 







Оскільки діти вже пройшли майстер класс з інтерв`ювання, то впевнено і майстерно спілкувалися  про професію з молодим бібліотекарем Ольгою Крижановскою, з досвідченим професіоналом  Любов'ю Шнирьовою, з відвідувачами бібліотеки щодо нових сервісів і, навіть, провели скайп-інтерв'ю з членом Президії Української бібліотечної асоціації, директором Львівської обласної бібліотеки для дітей  Ларисою Луговою. Вона розказала про найновіші досягнення бібліотек Америки та Польші та висловила думку, що професія бібліотекаря нового формату надзвичайно перспективна.



 

Діти навчилися виставляти пости на сторінці ХОБД у Фейсбуці, познайомилися з сайтом та блогами бібліотеки.



Професіонали-бібліотекарі відкрили для дітей професію книгознавця по-новому!
 
Програма стажування

Фоторепортаж на Facebook
 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар