вівторок, 4 грудня 2012 р.

"ПрофіСтарт" у Великій Олександрівці


Великоолександрівська ЦДБ включилася в реалізацію інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» У листопаді ЦДБ спільно з партнерами Проекту займались вирішенням організаційних питань та діяли згідно плану щодо роботи за проектом. 
За круглим столом було складено спільний план дій, що стосувався відбору учасників Проекту з числа учнів 8–х класів. Інформаційно–рекламну кампанію проекту «ПрофіСтарт» розпочали з презентації книжкової виставки «Твоє майбутнє у твоїх руках» та профорієнтаційного заходу «У світі професій», що було проведене в ЗОШ №1 , ЗОШ №2 та у Трифонівській сільській школі. 
На базі Центральної бібліотеки для дорослих в ході творчої лабораторії для працівників сільських бібліотек «Іміджеві технології в роботі з дітьми та підлітками» була надана консультація «Головні завдання для сільських бібліотек-філій в роботі з дітьми та підлітками на 2013 рік. Участь бібліотек-філій в проектах «ПрофіСтарт», «П’ять сходинок до успіху» (Голівець О.Г). Також під час проведення творчої лабораторії був представлений розважальний захід з міні-театралізацією «Ярмарка українських страв», в ході якої учасники проекту «ПрофіСтарт»-учні 8 класів ЗОШ№2 виявили себе здібними шеф-кухарями, пригостивши гостей різними українськими стравами. 4 грудня ЦДБ буде брати участь в «Профорієнтаційному семінарі для учнівської молоді» на базі районного центру зайнятості із запрошенням представника планово–економічного відділу РДА. 
  
  
За   публікацією в мережі Facebook  

Немає коментарів:

Опублікувати коментар