середа, 5 грудня 2012 р.

Майстер-клас «Режисер – професія творча»

4 грудня в Новокаховській міській бібліотеці для дітей в рамках обласного Проекту ПрофіСтарт «Юні обирають майбутнє», учасниками якого є учні 8 класу НВК № 4, відбувся майстер-клас Режисер – професія творча».
Майстер-клас провела разом зі своїми вихованцями керівник зразкового художнього колективу - театрального гуртка «Посмішка», який працює в Будинку дитячої творчості, Ольга Олексіївна Ганжа. 

  

Нова Каховка – місто театральне, місто, яке народжує таланти світового значення. Наприклад, відомі режисери Ілля Носков та Григорій Делієв – випускники нашої ЗОШ №4. От і Ольга Олексіївна з дитинства твердо вирішила бути режисером. Відвідувала драматичні гуртки, добре навчалась у школі, наполегливо працювала над собою і досягла успіху. 
Учасникам зустрічі вона розповіла про плюси і мінуси своєї професії, про важливість читання класичної літератури, і навіть уголос, - щоб мати великий мовний запас і виробити хорошу дикцію. Звернула увагу дітей на розділ книжкової виставки: «Людина – художній образ». 
  
  

Гостя не лише відповіла на запитання учасників зустрічі, а й поінформувала їх про навчальні заклади, де можна здобути професію режисера. А потім вихованці О. О.Ганжи, неодноразові переможці обласного конкурсу читців «Наша Земля - Україна», актори зразкового театру «Посмішка» прочитали художні твори: Вознюк Антон – вірш Агнії Барто «Перше кохання», Гудожнікова Ганна – вірш К.Паустовського «Старий повар», а Крамаренко Сергій прочитав монолог Хлестакова із «Ревізора» Миколи Гоголя. 
   Гуртківці показали на практиці, як можна перевтілитись у літературних героїв, показати їх характери і відтворити час, в якому вони жили. Виступ гуртківців супроводжувався довгими оплесками.

Тепер учасникам проекту було над чим замислитись: в якого літературного героя перевтілитись, які артистичні прийоми та режисерські ходи використати, 
щоб успішно виступити у квітні місяці під час захисту командного проекту, переконати всіх у тому, що саме презентовані новокаховчанами професії можуть претендувати на звання найпотрібніших, найперспективніших.
  


Психолог НВК№4 Галина Вікторівна Гладир розповіла, що учасники проекту щоразу старанно опрацьовують одержану інформацію про професії. 

І сьогодні йшли до бібліотеки в очікуванні цікавої зустрічі, спілкування, освоєння нового, раніш невідомого. 
Це був ще один крок до пізнання світу професій.
За інформацією заступника директора по роботі з дітьми 
Новокаховської ЦБС Карпенко В.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар