середа, 26 грудня 2012 р.

Стажування вдалося на славу!

Стверджувати це дозволяють відгуки, залишені самими херсонськими "профі", у яких вони, по завершенню стажування та скайп-конференції з ровесниками зі Львова (випала така нагода!),  висловлюють свої враження від перебування у бібліотеці та власної роботи у ролі стажерів. Херсонська команда була розподілена під час стажування на три підгрупи - і кожна працювала на своїй дільниці. Отож, цитуємо й ілюструємо фотографіями:

- про роботу у секторі абонемента:
‎"25 грудня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ми проходили одноденне стажування. Ми вчилися професії бібліотекаря. Створювали виставку "Навколо світу за 90 днів". Це було дуже захоплююче та пізнавально."
 
‎"25 грудня ми проходили однодневне стажування у Херсонській обласній бібліотеці для дітей-вивчали професію "бібліотекар".
Наша група, яка працювала в секторі абонементу, створила ввиставку "Бенефіс читача", присвячену лідерам читання бібліотеки. Нам дуже сподобався процес створення виставки."
 
 
- про розроблення сценарію буктрейлера: "Сучасні технології дозволяють рекламувати книгу яскраво. Тепер легко залучили читача через короткі рекламні стрічки, які – ми про це сьогодні дізналися – звуться бук-трейлерами. Ми ознайомилися з основними прийомами створення такої реклами. Потім спробували самі зробити бук-трейлер на збірку дитячих творів «Від травинки до хмаринки». Ми придумали героїв: це будуть Репортер та діти-автори, які відповідають на запитання і таким чином розповідають про збірку власних творів.

Це було не тільки корисно як досвід роботи з новітніми технологіями, а й просто цікаво!"
"Під час скайп-конференції ми з учасниками літературної студії «Контур» долучилися до створення поетичних імпровізацій на задані рими – буриме."

 
Ось такі поетичні рядочки вийшли у наших "профі" та у бібліотечних клубівців - учасників скайп-конференції з клубними об'єднаннями читачів Львівської обласної бібліотеки для дітей:

***По вулицях крокує крига,
Тому що мала бути мрига.
В негоду ворогів побач –
Добрішим будь – усім пробач.
Птахи летять завжди на південь
(до ранку не співає й півень!).
Жінки у нас неначе леви,
Хоч всі є гарні – королеви!
                         Осіння Анна

***
Наступила крига –
Відступила мрига.
Новий рік побач –
Рік старій пробач.
Як поїдеш ти на Південь,
Не дивуйся: там є півень!
Не гуляють в нас ще леви,
Але з Львову – королеви!
                         Наталія Руських

***
Була вода – стала крига,
Було життя – настала мрига.
Хоч кого зараз ти побач –
Відразу все йому пробач.

Якщо ж підеш на дикий Південь,
Де живе скажений Півень –
Можеш взяти тата-Лева
І зі Львову королеву.
                          Семен Блінніков
Немає коментарів:

Дописати коментар