пʼятниця, 21 грудня 2012 р.

Фотовернісаж у Скадовську


       Відбулася зустріч учасників проекту «ПрофіСтарт» з керівником фотоклубу «Парус» Бєлоусом Олексієм Петровичем – членом Херсонської обласної організації  Національної спілки фотохудожників України.

         Він розповів, що ремесло фотографа є одним з найдивовижніших, адже робота полягає у фіксації яскравих проявів навколишнього світу. Сьогодні кожен може спробувати себе в ролі фотографа. На початковому етапі треба мати бажання навчитися володіти фотоапаратом, а ще потрібно  набратися терпіння і багато вчитися. Потрібно правильно вибрати світло. Постійно експериментувати і гратися, бо світло є непередбачуваним. Але досвід приходить з роками. Щоб зробити гарне фото необхідно мати художній смак, відчуття кольору, гарний зір, уважність і терпіння. Професія фотографа різнопланова. Одні працюють у редакціях журналів чи Інтернет – видавництв, інші займаються зйомкою для рекламних компаній, є й фотографи – криміналісти.


Сьогодні, завдяки цифровим технологіям, у фотографів з’явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно:прибрати дефекти, згладити усі недоліки і взагалі втілити неймовірнішу фантазію.


 
          Наостанок,Олексій Петрович запросив усіх бажаючих до лав клубу «Парус» і запропонував свою допомогу всім, у кого виникнуть труднощі у фотографуванні, адже відразу зробити все правильно, гарно і якісно неможливо. До цього питання треба підходити з усією серйозністю.

Немає коментарів:

Дописати коментар