четвер, 20 грудня 2012 р.

Тренінг з інтерв`ювання у Скадовську

Скадовська центральна бібліотека для дітей включилася  в реалізацію обласного інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт» : юні обирають майбутнє.
В бібліотеці оформлено куточок  інформації «Твоє професійне майбутнє»
    
   

   
3 грудня відбулася зустріч з представниками Скадовського центру зайнятості : Кравченко Н.Ф., Арестовою В.В. Під час зустрічі Кравченко Н.Ф. розповіла про послуги, які надаються учнівській молоді, зосередила увагу на матеріали з описом професій – історія, її можливості, вимоги, профнавчання, перспективи зайнятості; дітям було запропоновано переглянути карту перспективи розвитку району.
    
  
Влада Віталіївна Арестова  розповіла, як правильно обрати професію, пояснила різницю між популярними і затребуваними професіями, між професією та посадою. Діти активно виконували різноманітні вправи та відповідали на цікаві питання. Особливо сподобався учням «Барометр професій» із переліком професій, котрі є в наявності або відсутні на ринку праці. Спілкування проходило у невимушеній формі, легко і жваво. По закінченню було проведено анкетування, за допомогою якого визначили шість професій району для подальшого вивчення. Усіх бажаючих запросили індивідуально пройти профдіагностичне обстеження. Завдяки спілкуванню зі спеціалістами центру зайнятості діти розширили свій світогляд про світ професій та їх роль в житті людини.

   

   
А 11 грудня на базі загальноосвітньої школи №3 відбувся тренінг з інтерв’ювання .На тренінг були запрошені вчитель школи Адзима Т.М.  та редактор газети «Чорноморець» Підгородецька Тетяна Сергіївна.
                               
                   
                     
В сучасному світі журналісти і репортери є тією силою, що формує громадську думку і впливає на неї. Вони находяться в центрі подій і прагнуть знаходити цікаві для людей теми. Взагалі професія журналіста – це не просто професія, це покликання. Щоб отримати матеріал для статті журналісти збирають інформацію з різних джерел, відвідують «гарячі місця», беруть інтерв’ю.
    Тетяна Сергіївна розповіла учасникам тренінгу як правильно взяти інтерв’ю, роздала пам’ятки інтерв’ювання , а ще провела рольову гру «Інтерв’ю» - діти мали змогу побувати в ролі відомого артиста, лікаря – травматолога, міліціонера, а  також  спробували себе в ролі журналіста.
                                     
                    
                           
Наостанок Тетяна Сергіївна сказала : «Професію за плечима не носити, то кожен повинен мати професію. ( Вона може знадобиться у будь – якому віці.)» і запросила усіх на екскурсію до редакції газети «Чорноморець».

Немає коментарів:

Дописати коментар