пʼятниця, 14 грудня 2012 р.

«Профі-girl» досліджують професії Голопристанського району


Команда «Профі-girl» Голопристанської ЦДБ днями здійснила «Професіографічну екскурсію» до місцевого центру зайнятості. У ході екскурсії начальники відділів центру ознайомили школярів із структурою закладу, особливостями та специфікою роботи кожного із відділів установи. Було акцентовано увагу учнів-учасників на секторі самостійного пошуку вакансій та барометрі професій у профінформаційному секторі. Багато часу приділили й темі щодо прогнозної потреби регіону в спеціалістах та кваліфікованих робітниках. Неабияку цікавість викликали у школярів виставки дитячих малюнків «Обери майбутнє: професії очима дітей», скарбничка поробок декоративно-прикладного мистецтва із усіх садиб і хуторів зеленого туризму нашого району. Великий інтерес у юних учасників викликали матеріали своєрідного банку даних усіх існуючих професій області, який оформлено у вигляді професійних тек-досьє. 
   

У ході жвавого обговорення всього почутого і з урахуванням результатів інтерв’ювання  школярі визначилися і обрали шість топових професій району для подальшого поглибленого вивчення їх під час профорієнтаційних уроків. Обрані професії: лікар, журналіст, еколог, рибовод, овочівник-селекціонер, спеціаліст із зеленого туризму.
Заздалегідь зрозуміло, що працювати надалі над збором інформації по визначеним професіям дівчатам з команди «Профі-girl» буде надзвичайно цікаво.
  Немає коментарів:

Опублікувати коментар