четвер, 7 лютого 2013 р.

PR проекту від "профі" із Великої Олександрівки

"Профістарт" на сторінках районної преси

НА СТАРТІ – «ПРОФІСТАРТ» Безперечно кожен із нас був чи стоїть перед вибором: яку спеціальність опанувати? Адже правильно вибрати майбутню професію – значить вірно визначити свій життєвий шлях, бути успішним та щасливим. Та як же знати: підходить та чи інша професія саме вам? 

Мабуть, пошук відповіді на це запитання і був однією із причин створення інноваційного проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє». Звичайно ж, і наша Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 теж вирішила долучитися до просвітницької роботи серед школярів. Тому, у листопаді у супроводі класного керівника 8 Б класу Світлани Сергіївни Авдюкової, консультанта районного центру зайнятості Оксани Миколаївни Торлак та бібліотекаря районної дитячої бібліотеки Оксани Григорівни Голівець учні 8-х класів школи виїхали до м. Херсона. Це Євген Тонконог, Максим Стеценко, Олександра Чайковська, Роман Стеценко, Анжела Макуріна, Зоя Буйністрович, Ельміра Михайлець, Ігор Попович, Анжеліка Черешневська.

В обласному центрі на базі Вищого професійного училища №2 відбувся перший етап цього проекту. Урочисто було проведене відкриття, на якому були присутні і начальник управління освіти ОДА, і керівники підприємств міста, керівництво обласного Центру зайнятості. 
Дійство, яке супроводжувалося концертними номерами кращих дитячих колективів Херсона, відбулося яскраво та цікаво. 


Листопад, 2012 р., м. Херсон
Учасники проекту  «ПрофіСтарт», Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Під час цього заходу проводилися цікаві тренінги для учнів, семінари для вчителів, бібліотекарів та працівників центрів зайнятості. 

 Тренінг – цікава форма роботи.

Керівники проекту «ПрофіСтарт» Великоолександрівського району під час роботи.

Тепер ми активно готуємося до другого етапу проекту, який відбудеться у квітні 2013 року. Заплановано багато цікавого: зустрічі з людьми різних професій району, екскурсії на підприємства, виготовлення проекту «Де працюють мої батьки». плануємо спробувати себе у ролі фахівця якоїсь професії. 

У плані роботи – створення альбому під назвою «П’ять кращих професій нашого регіону». Отже, проект «ПрофіСтарт» узяв старт. Ми впевнені, що він допоможе не лише обрати професію до душі, а й у майбутньому стабільно працевлаштуватися, розширити свої знання у сферах деяких видів трудової діяльності.

Учасники «ПрофіСтарту» вдячні організаторам за цікавий та змістовний початок. Нам це потрібно! Ми – задоволені!

А.Черешневська, 

учениця 8 Б класу,
учасниця проекту «ПрофіСтарт» 

  
Стаття опублікована у газеті Великоолександрівщини «Жайвір», № 48, 1 грудня 2012 р. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар