пʼятниця, 8 лютого 2013 р.

24 години на посту: вивчення професії "Міліціонер"

Якщо зупинити будь-якого перехожого на вулиці і попросити описати професію міліціонер, то у відповідь однозначно почуєш стереотипні, частіше негативні відгуки, скоріш за все побудовані на образах кіногероїв чи взяті з телешоу.

Яким же насправді сьогодні є міліціонер? Хто оберігає наш спокій? Хто турбується про нашу безпеку? Абсолютно новий образ "людини в пагонах" постав перед херсонською командою "ПрофіСтарт" після дводенного стажування у різних відділах міліції.Екскурсію по Комсомольському райвідділу міліції Херсонського міського управління УМВС України в Херсонській області провела Понеділко Надія Анатоліївна, начальник кримінальної міліції у справах дітей. Профівці поспілкувалися з Говоруном Олександром Володимировичем, начальник Комсомольського відділу, оглянули чергову частину та познайомилися із тонкощами цієї відповідальної професії.Після змістовного інтерв'ю група "профі" відправилась до Управління ДАІ ДУ МВС України Херсонської області. Тут учасникам проекту запропонували надзвичайн цікавий екскурс в минуле, а з історією дорожньо-патрульної служби ознайомив  начальник прес-служби Управління ДАІ Роман Півень.
Найбільше емоцій викликала демонстрація патрульного транспорту, під час якої всі охочі могли відчути себе у ролі сміливого міліціонера, який супроводжує поважну делегацію.Інтерв’ю з Говоруном Олександром Володимировичем, начальником Комсомольського райвідділу міліції УМВС України в м. Херсоні
Інтерв'ю записав Олег Зорін
-         Ким ви мріяли стати в дитинстві?
-         Чесно кажучи я вже в 17 років був міліціонером, а точніше курсантом міліції.
-         Яка була найтяжка справа за всю вашу практику?
-         Коли я ще працював в Забійному відділі Карного розшуку ми вели справу про те, як людину обмотали ланцюгами і живцем кинули у воду, і вона в результаті померла. Це була банда, яка вбивала самотніх людей і забирала їхні квартири.
-         Скільки років дали зловмисникам?
-         Вже пройшло п’ять років, але вони їм все ще не винесли вирок,  бо їх звинувачують  ще близько у ста махінаціях.
-         Які б поради ви дали майбутнім міліціонерам?
-         По-перше, людина повинна любити свою професію. По-друге, міліціонерами можуть стати люди з сильним характером та фізично загартовані…
-         Як ви добилися таких висот, адже вам усього тридцять один рік, а ви очолюєте цілий районний відділ?
-         Я просто наполегливо і старанно працював.
-         Чи є в вашому житті людина, на яку ви б хотіли рівнятися?
-         Так звісно, це начальник міліції Херсонської області Литвин Валерій Валерійович,  цікава і чесна людина.

Детальніше про екскурсію читайте на сайті Департаменту ДАІ МВС України
http://www.sai.gov.ua/ua/news/1/1999.htm

Немає коментарів:

Дописати коментар