понеділок, 11 лютого 2013 р.

Охорона громадського порядку у міцних і надійних руках

Саме з таким твердженням погодилися херсонські "профі" після дводенного вивчення професії "міліціонер". Другий день стажування видався ще цікавішим та вражаючим, ніж перший, адже дітям відкрили широкий спектр зобов'язань представників правоохоронних органів  і дали можливість спробувати себе у ролі міліціонера, і у кожного учасника проекту вона була своя. Дітей розділили на групи і розвезли на різні інстанції.


Перша група відправилась до кінологічного центру, де діти познайомилися з прийомами дресирування службових собак та секретами поводження з ними. Дружелюбні чотириногі друзі радо продемонстрували свої вміння майбутнім "правоохоронцям".Друга група здійснила екскурсію Науково-дослідним експертно-криміналістичним  центром. Дітям пояснили всю важливість роботи співробітників та продемонстрували ряд експертиз, які проводять тут для встановлення злочинця та для виявлення причин того чи іншого лиха. Тут проводять балістичні експертизи, експертизи холодної зброї, все, що стосується слідів злочинців на місцях вчинення злочинів, дактилоскопія, експертиза матеріалів, речовин і виробів, медико-біологічна експертиза, товарознавча, вибухотехнічна і ще багато іншого. Учасники проекту залишили на згадку свої відбитки пальців, розглянули пристрої для встановлення медико-біологічної експертизи...Але найбільше враження залишили криміналістичний полігон, відділ розслідування почерків та оригіналів купюр... Експерти із задоволенням провели екскурсію та запрошували дітей на роботу до центру.
Третя група  відвідала  Чергову частину Херсонського міського відділу УМВС України Херсонської області, де старший дільничий Комсомольського райвідділу майор міліції Бабута
О. В. ознайомив "профівців" з регулюванням правопорядку цілого обласного центру за допомогою відеоспостереження. По завершенню юні "оперативники" затримали правопорушника дисципліни та склали протокол за ст.175.1 Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.


Стажування вдалося на славу! Про це свідчать позитивні емоції та відгуки учасників стажування, а головне, що діти переконалися у важливості та необхідності цієї професії сьогодні.

Немає коментарів:

Дописати коментар