вівторок, 19 березня 2013 р.

Скадовські "профі" знайомляться з професією лікаря


Лікар - одна з найблагородніших професій. Як казав А. П. Чехов: «Вона вимагає чистоти душі і помислів. Треба бути ясним розумово, чистим морально і охайним фізично » 


14 березня скадовська команда учасників проекту «Профістарт», яка визначила однією з 5-ти топових - професію лікаря, побувала в гостях у працівників Скадовської центральної районної лікарні. Нас радо зустріла — заступник головного лікаря Хмельова Алла Василівна, яка провела цікаву екскурсію і розповіла про лікувально-профілактичний заклад, який надає багатопрофільну, кваліфіковану допомогу на основі досягнень сучасної медичної науки і техніки.


Сімейна медицина - це медицина майбутнього у вітчизняній охороні здоров'я. 

Можна констатувати, що в Україні на теперішній час сформувалося соціальне замовлення суспільства у сфері охорони здоров'я на лікаря особливої категорії, який би міг відігравати роль авторитетного професіонала на первинному рівні та задовольняв медичні потреби широкого діапазону, тобто сімейного лікаря. 


Слід підкреслити, що засади сімейної медицини сприяють забезпеченню безперервності медичної допомоги, як кажуть, від моменту зачаття до останньої хвилини життя, коли лікар зобов'язаний, в силу своїх можливостей, допомогти людині підійти до моменту завершення свого життєвого шляху. 

Тому всі, хто виявив бажання стати лікарем, насамперед працює сімейним лікарем, а відпрацювавши деякий час отримати вужчу спеціалізацію.Ми відвідали кабінет травматолога Березовського В.А., який із задоволенням прийняв нас і відповів на ряд запитання. 

 

Екскурсію продовжили до кабінетів УЗД та терапевтичного.
В амбулаторії загальної практики сімейної медицини міського типу нам розповіли про сучасні методи профілактики та лікування.Наостанок Алла Василівна побажала всім успіхів і богатирського здоров'я, бо саме здоров'я найголовніший скарб людини. Адже саме від нього залежить наше життя, воно є головною умовою людського щастя.

Немає коментарів:

Дописати коментар