понеділок, 4 березня 2013 р.

Юні обирають майбутнє


Учасники команди «ПрофіСтарт», обласного інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді, Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ №2 взяли інтерв’ю у власника магазину побутової техніки «Сатурн» Синьогуба Андрія Миколайовича. Учнів цікавила специфіка роботи продавця-консультанта. Андрій Миколайович із задоволенням відповів на поставлені запитання, провів екскурсію відділами магазину, поділився деякими секретами маркетингової діяльності, розповів про основні вимоги до професії продавець. 


Учасники команди також побували в продовольчих магазинах, власниками яких є Кандибал І.Я. та Яловий Г.О. Далека Дарія, Дубина Аьона та Глушко Денис навіть мали змогу відчути себе справжніми продавцями: діти у фірмових фартушках допомагали продавцям магазинів обслуговувати покупців. Звичайно, учні сприйняли все як цікаву пригоду, гру, разом з тим дізналися багато нового про одну з найпоширеніших професій сфери обслуговування.

Маємо надію, що участь у конкурсі сприятиме професійному самовизначенню школярів, їх творчому та інтелектуальному розвитку.

Немає коментарів:

Дописати коментар