вівторок, 5 березня 2013 р.

Великоолександрівські "профі":пожежники, журналісти, аграрії

Команда 8 – Б класу Великоолександрівської ЗОШ №2 продовжує працювати над проектом «ПрофіСтарт : молодь обирає майбутнє». У районній бібліотеці для дітей поновлено стенд з фотоматеріалами про проектну спільну діяльність. Проведено ще декілька цікавих зустрічей. Відвідавши пожежну частину команда дізналась, що весь день у пожежників розписаний майже по хвилинах. Їм постійно доводиться тренуватися, виконуючи черговий підйом, перевіряти пожежно-технічне обладнання, одяг і спорядження. Під час зустрічі ми переконались як швидко і злагоджено пожежники розгортають спеціальне спорядження та подають воду на місце пожежі і як від їх чітких дій залежить порятунок людей та майна громадян.

Особливо запам’ятався восьмикласникам наступний тренінг з інтерв’ювання та обробки матеріалу для публікування, котрий для нас провела журналіст редакції районної газети «Жайвір» Юлія Марецька. 

Юлія Федорівна із задоволенням поділилася з учасниками зустрічі тонкощами роботи у написанні статті. Після прослуханої лекції кожен із нас зрозумів, що нічого надскладного у написанні статті немає. Головне, потрібно не боятися виражати свої думки, почуття. А, щоб отримати якісний,цікавий матеріал для написання публікації, журналісти повсякчас збирають інформацію з різних джерел, відвідують неординарних людей, бувають в «гарячих місцях», а потім все побачене і почуте друкують на сторінках різних друкованих видань. 

Ю.Марецька доступно розповіла нам, як правильно взяти інтерв’ю в людей різних професій, а ще провела рольову гру «Інтерв’ю», де ми мали змогу побувати в ролі відомого артиста, спортсмена, актора, а також спробували себе в ролі самих журналістів.


Працівники сільського господарства завжди в пошані. Селянський рід на українській землі ніколи не переведеться. Трудівники – аграрії приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. З тяжкою працею сільських трударів з СТОВ «Перше травня» (керівник С.Косюк) знайомилась і наша команда восьмикласників.

Немає коментарів:

Дописати коментар