вівторок, 5 березня 2013 р.

Екскурсія "профівців" до ВАТ "Каховського заводу електрозварювального устаткування"

ВАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» - найбільше підприємство в Україні, яке спеціалізується на випуску сучасного електрозварювального устаткування.Завод плідно співпрацює з Інститутом електрозварювання імені Є.О.Патона, експортує свою продукцію в 76 країн світу займає лідируючі позиції не тільки в країнах СНД, а й Європи та світу. 

Минулого тижня восьмикласники Данило Наздрачов, Тамара Токолова, Тетяна Нагула, Владислав Залипаєв, Михайло Тур (ЗОШ№1), Микита Башкінов, Констянтин Чорнобай, Олександра Варава, Ірина Асауленко (ЗОШ№2) учасники інноваційного проекту із профорієнтації «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» здійснили захоплюючу мандрівку на ЗАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» де зустрілися з представниками робітничих професій: фрезерувальником та токарем.Ці професії – провідні на заводі. Потреба у цих фахівцях постійна. Вони виготовляють деталі до різних машин і приводів. 
Сучасні, обладнані електронікою токарні верстати відзначаються великою потужністю, надійністю в роботі, дають змогу досягти великої обробки і високої продуктивності. Щоб працювати на таких станках необхідно володіти навичками комп’ютерного програмування.

Важко назвати деталі машини, якої б не торкались умілі руки фрезерувальника. Діти на власні очі побачили, як звичайне залізо перетворилося у витвір мистецтва. 

Багато цікавої і корисної інформації про робітничі професії дізналися учні. 

Але, щоб стати висококваліфікованим робітником однієї освіти замало, треба займатися самоосвітою, вміти користуватися комп’ютером, знати математику, креслення. 

Дякуємо всім за організовану екскурсію!


Немає коментарів:

Дописати коментар