субота, 13 квітня 2013 р.

Професія Вихователь.

Ми - учасники Білозерської команди "ПрофіСтарт", відвідавши дитячий садок "Тополька", зрозуміли наскільки важка, відповідальна і цікава професія Вихователя. Ми не помилились, написавши з великої літери це слово. Бо Вихователі цього гідні!

  14 2

Ось що говорить Анжеліка Демура про професію вихователя після екскурсії в дитячий садок: "Не раз мені доводилося чути від дорослих, як важливо знайти своє місце в житті. Тоді над цим не замислювалась, бо знала, що моє місце в моїй родині, в школі, серед друзів. І тільки зараз зрозуміла, наскільки це важливо – обрати свій вірний шлях. Існують тисячі професій, вони різні, а мені припала до душі професія вихователя. Після нашої екскурсії до дитячого садка я не раз про це думала. Вихователь дитячого садка – професія для щирих романтиків! Вона не занадто користується популярністю серед сучасної молоді, адже праця Вихователя величезна, а зарплата дуже маленька. Але, все-таки, щасливі люди ті, які вирішили присвятити своє життя вихованню дітей".

У дитячому садку нам показали, як проводять з дошкільнятами заняття. Це зовсім не так, як у школі, бо, здається, що вони не вчаться, а граються. Вихователь Ірина Іванівна Колісніченко розповіла, що через гру діти краще пізнають світ і навчаються.


19 21

Цілий день діти поруч Вихователя. Ірина Іванівна постійно говорить з ними, грається. Ще й нас заохотила до ігор. "Паровозик", "Кошки-мишки", імітація та відгадування тварин... Це було дуже весело. Захотілося повернутися в дитячий садок. А бібліотекар нам сказала, що ми можем сюди повернутися, але не дітьми, а вихователями.

23 25

Дар`я Царюченко: "На прикладі однієї групи нам показали, що вихователь і вчить дитину, і розвиває, і виховує, і грається з нею, а також несе відповідальність за її життя і здоров'я. Я, навіть, не уявляю як можна справитися з групою дітей, та ще й їх навчати і виховувати. Для успішного оволодіння професією вихователя людина повинна бути уважною, відповідальною, чуйною, тактовною, товариською, терплячою і дуже любити дітей. Бажано мати хорошу пам'ять, увагу, бути комунікативною людиною."

Вихователь – дивна професія. Ще один її плюс у тім, що вона дає можливість заглянути в країну дитинства, у світ дитини. І хоч «всі ми родом з дитинства», але  дуже швидко забуваємо цей чарівний світ. Дитячий світ набагато цікавіший і багатший, ніж світ дорослого.
Гарна, добра, щира вихователька є зразком для наслідування для 20-30 малят. Вони люблять її, поважають і пам`ятають все своє життя.

Переглянувши відеоматеріали, які зняли під час екскурсії до дитячого садка ми з допомогою бібліотекарів створили ось цей вілеоролик. Подивіться, це цікаво!
Команда "ПрофіСтарт" Білозерського району.

               
                            

Немає коментарів:

Опублікувати коментар