понеділок, 15 квітня 2013 р.

Професія Лікар


З давніх-давен людина замислювалась над своїм призначенням на Землі. Людина шукає шляхи самовираження, самоствердження, насамперед у професії, яку свідомо обирає. Правильний шлях до вибору головної справи життя може окрилити, дати можливість розкрити себе як особистість. 

Людина крок за кроком повинна відкрити в собі ті нахили, обдарування, що приносили б потім справжнє моральне задоволення. Тому вибір найважливішого шляху, яким буде крокувати людина протягом майже усього життя, дуже відповідальний. 

Є професії досить поширені, про які інакше, як з повагою, не можна й говорити. До них з повною відповідальністю Великолепетиські ПрофіСтартовці віднесли професію медичних працівників. Тому професія лікар, і стала останньою в топовій п’ятірці учасників ПрофіСтарту нашого району! 

До однієї педставниці цієї професії ми і завітали. Це шкільна медична сестра – Олена Тарасевич. Олена розповіла нам про кожен медичний інструмент та про ліки, які знаходяться в її кабінеті.


І з великою гордістю почала свою розповідь: -„ Дійсно, іноді трапляється, що життя людини залежить цілком від втручання лікаря, від його дій, вміння поставити правильний діагноз, призначити й своєчасно провести лікування. Дуже часто можна почути: «Вся надія на вас, лікарю…» У цих словах немає перебільшення. Відповідальність за свої дії обов’язкова в будь-якій професії, але у діяльності медичного працівника вона набуває особливого значення, бо має відношення до найважливішого й найдорожчого для людини – його життя. Внаслідок цього професія лікаря є не тільки почесною, але й відповідальною. Професія лікаря – це боротьба. Боротьба зі смертю, стражданнями людей. Боротьба за життя й здоров’я. У тих, хто лікує, постійно повинен бути присутнім дух доброзичливості. І страшно, коли людина, яка одягла білий халат, за своєю вдачею байдужа. Тож, щоб прийти до успіху у цій професії треба навчитися любити життя у всіх його проявах, навчитися любити людей, в ім’я котрих працюєш!”


Після цієї зустрічі учасники зробили висновок, що лікар, насамперед, залишає в серцях людей почуття вдячності за уважне ставлення, за чуйність та доброзичливість. Тож не даремно саме ця професія стала заключною в „Топ 5 професій ” Великолепетиського району!

Немає коментарів:

Дописати коментар