понеділок, 8 квітня 2013 р.

Грип відступив - можна на екскурсію в лікарню

5 квітня команда ПрофіОлешки відвідала з професіографічною екскурсією Цюрупинську районну лікарню/


Відповідальна професія лікар сьогодні є однією з найбільш складних і престижних, бо немає нічого найдорожчого, ніж людське життя, охороняти і підтримувати яке покликані лікарі. 


 Про значимість професії розповіла учням заступник головного лікаря Попенко Наталя Олександрівна. Як театр починається з вішалки, так і поліклініка починається з реєстратури. Саме тут почалася екскурсія.
 Далі, згідно маршруту, знайомство з лікарями - терапевтом, наркологом, офтальмологом, хірургом, інфекціоністом. Про те, що у перспективі надавати первинну медичну допомогу членам сім’ї незалежно від віку, статі або виду захворювання буде сімейний лікар, розповіла терапевт Л.В. Пшонь.
Лікар-нарколог В. Ф. Олещук розповіла про небезпеку підліткової наркоманії, інфекціоніст – про найпоширеніші хвороби молоді. У кабінеті офтальмолога діти мали змогу перевірити свій зір та отримати листівки- рекомендації щодо роботи на комп’ютері. Знайомлячись із професією лікаря, учні зрозуміли, що бути лікарем не тільки престижно, а й важко. Справжніми фахівцями стають тільки віддані своїй професії люди.

                                               

Немає коментарів:

Дописати коментар