середа, 17 квітня 2013 р.

Покоління "Профі" обирає скайп-спілкування16 квітня ми – профістартівці з Нової Каховки, не чекаючи травневої зустрічі всіх бригад у Херсоні, мали нагоду познайомитися зі своїми ровесниками з м.Цюрупинськ. Зустріч відбулася у міській бібліотеці для дітей і ми самі ставили запитання, знайомилися.
У Цюрупинську бригаді допомагала завідуюча дитячої бібліотеки і спочатку та сторона була сміливіша і активніша, та вже з перших хвилин наша Юля Найда перехопила ініціативу. Наші профістартівці розповіли про топ-пятірку, яку обрали, про екскурсію в розважальний центр «Премєр», що їм дуже сподобалась, а також про майстер-клас у «Смачній країні». Цюрупинська бригада розповіла про свої екскурсії, про враження  від знайомства із професією електромонтера.
Своїми мріями на майбутнє обмінялися наша Юля та Оля із Цюрупинська, яка мріє стати лікарем. Юля Найда так професійно вела дискусію, що хлопці з тієї сторони навіть запитали про її сторінку у «контакті», на що наші дівчата посміялися і сказали, що зустрінуться у Херсоні, там і познайомляться ближче. Ідея скайп-спілкування сподобалася  всім, профістартівці навіть пожалкували, що не було на зв’язку іще однієї з команд-учасниць.

Враженнями діляться восьмикласники НВК №4:

Найда Юлія: Ми – покоління технологій і  спілкуватися було легко і дуже цікаво, я навіть відчула себе ведучою на телебаченні, хоч у майбутньому схиляюся до вибору професії перекладача.

Люцко Даша: З ровесниками спілкуватися легко. Ідея зустрічі класна. Спасибі велике дитячій бібліотеці за те, що максимально допомагають нам у проекті, за організовану зустріч. Чекаємо на продовження.

Вирішальні тижні перед фінальними звітами команд-учасниць Профі-старту виявилися дуже насиченими.
Після скайп-спілкування  того ж таки дня для нас провели ще й тренінг-консультацію по створенню презентації у програмі Power Point.  Звичайно, досвід створення презентацій у цій програмі у нас є, але ця має бути особлива, бо ми презентуватимемо свою топ-п’ятірку. Ми всі ще раз переглянули блог Профі-старту та спробували складати мозаїку з фотографій наших екскурсій. Що у нас вийде – покаже виступ на сцені у Каховці.


Тищенко Валентин:     Я чи не вперше зайшов на блог ПрофіCтарту. Плідно працюють інші бригади, я був приємно здивований ентузіазму наших ровесників.

Найда Юлія:      Ще раз пересвідчилась у тому, в якій цікавій програмі ми беремо участь. Працювати в комп’ютерній програмі не так  складно, складніше зібрати докупи ту інформацію, яку ми отримали на зустрічах, дякуючи працівникам дитячої бібліотеки, центру зайнятості та наших вчителів.


Немає коментарів:

Дописати коментар