неділя, 14 квітня 2013 р.

Енергетик - це звучить гордо!

Вибір майбутньої професії — один із найважливіших у житті кожної людини. Для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно мати повне уявлення про якомога більшу кількість професій, про переваги та недоліки кожної з них. 

Електроенергетика – основа науково-технічного прогресу сучасності. Вона дає людям світло й тепло, забезпечує їх побут та дозвілля. Без електроенергії неможлива робота комп’ютерів і телевізорів, побутових і медичних приладів, насосів і вентиляторів, верстатів і конвеєрів, транспорту і космічних ракет. 

10 квітня учасники проекту «ПрофіСтарт» відвідали з професіографічною екскурсією Іванівський РЕЗ і ЕМ де мали змогу детальніше ознайомитися з професією інженера-енергетика, яка була обрана в п’ятірку «Топ-5 професій нашого району».

Інженер – енергетик Нєгуляєв Олег Михайлович розповів учням багато цікавого про свою професію, про значимість цієї професії не тільки в нашому районі, а і за його межами. Як і де можна здобути цю професію.Електрик-монтер Кошка Олексій Вікторович розповів, що для електриків передбачений спеціальний робочий одяг, засоби праці і необхідні умови на робочому місці, електрики встановлюють, обслуговують і слідкують за справністю електромереж і електроустановок. Їхніми робочими завданнями є монтаж, наладка і обслуговування електроустаткування і електропроводки. Також показав учням де знаходиться підстанція електромережі, та яка техніка обслуговує наше селище.Наприкінці екскурсії учні зробили такий висновок - професія інженер-енергетик потрібна скрізь, де користуються електроенергією і якщо до неї підходити творчо і з інтересом, може приносити не тільки задоволення в роботі, але і гідну оплату.
Завідувач 
дитячою бібліотекою
 Шип Т.О.

Немає коментарів:

Дописати коментар