четвер, 25 квітня 2013 р.

Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив


19 квітня команда профістартівців «Чемпіон» Нижньосірогозького району вчилася ораторському мистецтву та публічному виступу, адже нездоланна сила слова має беззаперечний вплив на людей, з якими нам доводиться спілкуватися.  Вміння говорити і слухати, переконувати і вчитися відкриває двері не лише у повсякденному житті, а і в праці. Низка професій вимагає від працівників красномовства, що є доволі непростою справою.


Під час тренінгу «Навички ораторського мистецтва та публічного виступу» «чемпіони» розглянули основні етапи підготовки до публічного виступу: добір матеріалу, складання плану та побудова тексту, літературна обробка мови, заучування (запам’ятовування) тексту, репетиція.
Неабиякого таланту потребує безпосередньо  сам виступ. Він передбачає належний зовнішній вигляд оратора, встановлення контакту з аудиторією, відповідний голос, позу, жести, міміку.  Визначені спеціальні прийоми, які дозволяють тримати увагу слухачів.  

  
Профістартіці виконали ряд ігрових вправ, спрямованих на розвиток впевненості, красномовства, навичок невербальної комунікації («Внутрішня осанка», «Стислість – сестра таланту», «Невербальний подарунок».
Попереду в дітей роки навчання. В них ще будуть час та можливості для опанування ораторського мистецтва, успішність в якому дозволить реалізувати себе та піднятися до професійних вершин.

Є. Дем’яненко, 
заступник начальника відділу надання соціальних послуг 
Нижньосірогозького районного центру зайнятості

Немає коментарів:

Дописати коментар