пʼятниця, 19 квітня 2013 р.

Вся надія на вас, лікарю...

Минулого тижня команда профістартівців Нижньосірогозького району завітала з екскурсією до центральної районної лікарні. 


Зустріла гостей старша медична сестра Ольга Куліш і запропонувала відвідати музей лікарні, розповіла про медичний заклад, професійний склад та чисельність працюючих. Після цього розпочалась сама екскурсія, під час якої діти відвідали клінічну лабораторію, фізіотерапевтичний кабінет, а також відділення швидкої допомоги. Найбільше школярам сподобалось у клінічній лабораторії, яку презентувала лікар Лариса Шостак. 


Діти почерпнули багато цікавої інформації про світ професій медиків та про їх фахову діяльність: загальну характеристику професій, вимоги професій до особистості працівника, про умови та характер праці, про функціональні обов’язки лікаря, фельдшера та медсестри. Працівники лікарні продемонстрували молоді медичні інструменти та прилади, які вони використовують у роботі. 
Школярів цікавило, де можна здобути відповідний фах, що є найважчим у роботі працівників медицини, чи є протипоказання до навчання та виконання професійних обов’язків. Співробітники пояснили дітям, що вищу та середню медичну підготовку можна отримати в спеціальному медичному навчальному закладі, але фахівцем можна стати лише наполегливо вивчаючи справу на практиці, працюючи поряд з майстрами-наставниками. Треба цим цікавитись, прагнути до цього, працювати над цим. 


Зустріч пройшла цікаво та змістовно. Отримані враження та інформацію стануть дітям у нагоді, коли в найближчому майбутньому вони почнуть втілювати свої професійні плани. 

О. Стовбун, головний спеціаліст відділу
 надання соціальних послуг
Нижньосірогозького районного центру зайнятості

Немає коментарів:

Дописати коментар