пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Презентація проекту у В.-Олександрівці

3 квітня на базі Великоолександрівської Центральної бібліотеки в Інтернет – центрі відбувся навчальний візит з обміну досвідом між інноваційними бібліотеками з різних областей України. Великоолександрівська ЦДБ разом зі своєю командою – профістартівцями презентувала дві слайдові презентації про реалізацію проекту у Великій Олександрівці, виконані власноруч самими учасниками. 
Заступник директора по роботі з дітьми Голівець О.Г.  розповіла про план реалізації першого етапу проекту, підтверджуючи свою розповідь відеопоказом фотоматеріалів про профорієнтаційні екскурсії команди та проходження навчально-тренінгової  програми.  Присутні гості, зацікавившись проектом, не сиділи мовчки. Виникло багато запитань з їхньої сторони про роль бібліотеки в проекті, про фінансові витрати на створення фотоальбому, і взагалі про кінцевий результат та  користь проекту для самих учасників. Учасники  проекту також, не розгубившись, відповідали на запитання всіх, хто зацікавився проектом «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє». Профістартівці прикрасили розповідь своєю  мініатюрою – притчею «Яка професія найголовніша?» 

Запросили всіх на свято Великих Майстрів.  Перевтілившись у Великого Будівельника, Великого Правителя, Великого Шевця та Двірника з мітлою довели, що кожна професія є неповторною  і для кожної людини вона індивідуальна. Головне - обрати її правильно.

Немає коментарів:

Дописати коментар