неділя, 28 квітня 2013 р.

Письменником народжуються,оратором стають...

26 квітня команда херсонських "профі" мала чудову нагоду познайомитися з ораторським мистецтвом і потренуватись перед виступом на великій сцені. Ігровий тренінг для дітей провела Підгайна Марина Едуардівна.

Тренінг був цікавий та надзвичайно корисний. Діти дізналися багато корисних порад про те, як потрібно виступати публічно. Марина Едуардівна переконала учасників проекту в тому, що головне не боятися публіки, бути впевненим у собі. 

Вони дізналися про всі тонкощі публічного виступу: про те як потрібно стояти, розмовляти, жестикулювати, проявляти емоції тощо. Адже головне не те, хто говорить, а як говорить. Профівці зробили висновок, що виступ повинен тривати не більше 5 – 20 хвилин, щоб не набриднути. Вони тренувалися чітко розмовляти, говорити скоромовки. А ключовою фразою тренінгу стали слова великого давньоримського  філософа, оратора, літератора: «Письменником народжуються,оратором стають». Тому потрібно завжди працювати над собою, намагатися досягти кращого і не боятися йти вперед. 

Немає коментарів:

Дописати коментар