пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Цікава професія - журналіст

Ми, учні восьмого класу Бериславської загальноосвітньої школи №3, учасники обласного конкурсу «ПрофіСтарт», під керівництвом класного керівника Матвієнко Людмили Олександрівни, профконсультанта Вовк Уляни Віталіївни та завідуючої дитячої бібліотеки Сухіної Ірини Дмитрівни навідалися в гості до редакції районної газети «Маяк».


Двері «Маяка» гостинно відкрив головний редактор, журналіст Тертичний Дмитро Дмитрович. Ми навіть не очікували, що ця зустріч буде настільки цікавою. Неймовірно, в редакції працюють всього четверо осіб: журналіст, редактор, бухгалтер та головний редактор, та коли тримаєш примірник газети у руках, в це важко повірити, адже тут є все: від культури до подій у світі.
    

Члени колективу охоче відповіли на всі наші питання, а їх було чимало, та розкрили усі таємниці журналістської та редакторської майстерності, показали, як зароджується газета… Це дуже цікаво!

Спочатку журналісти збирають інформацію, обробляють та перевіряють її, а далі пишуть статті, обзори, замітки. Потім редактор збирає все докупи, редагує та робить макет майбутнього випуску газети і тільки після цього інформація надходить до друку. Дуже приємно, що сучасна техніка не обійшла газету стороною і під час її створення використовуються сучасні комп’ютерні технології. В сучасному світі журналісти є тією силою, що формує громадську думку і впливає на неї. 

Журналісти передають читачам новини та інформацію. Завдяки їх оперативній роботі, люди дізнаються про те, що відбувається у нас в районі. Працівники преси займаються активним пошуком нової інформації. Вони знаходяться в центрі подій і прагнуть знаходити цікаві для людей теми. Взагалі, журналістика – це не просто професія, це покликання, особливий світогляд.

Ми дуже вдячні колективу редакції за їх тяжку та водночас цікаву та креативну працю. Ми всі добре пам’ятаємо, що вже незабаром газеті «Маяк» виповниться 81 рік, тож ми заздалегідь хочемо привітати редакцію «районки» та побажати колективу нових ідей, процвітання та успіхів у створюванні газети! Закликаємо своїх земляків стати передплатниками і читачами газети рідного краю в новому році, бо вважаємо це найкращим подарунком для колективу, який дуже любить свою роботу.

З повагою та вдячністю: Сольська К., Шевченко В., Ратушний Д., Бойко А., Шамардінова А., Баженов М., Носков І., Фоменко Т., Матвієнко Л. О., Сухіна І.Д., Вовк У.В.. 

Немає коментарів:

Дописати коментар