понеділок, 15 квітня 2013 р.

Команда «ПрофіОлешки» вивчає професію - електромонтер.

Перші слова, які сказав Бог, починаючи творити світ з «нічого», були: «Хай буде світло!». Саме тому, електромонтери, жартуючи говорять, що їх професія - найдавніша з усіх. Значимість електрики для сучасної людини переоцінити складно. Клацання вимикача став таким звичним і невід'ємним звуком, що уявити собі життя без цього «чарівного світу» просто неможливо. З цікавою професією електромонтера минулої п’ятниці (12 квітня) команда «ПрофіОлешки» знайомилася на підприємстві ТОВ«Агропроменерго».


Спілкуючись з керівником підприємства Бєтєвим В’ячеславом Веніаміновичем, учні дізналися, що основним напрямком роботи підприємства є електромонтажні роботи, які проводяться спеціалістами в дитячих садочках та школах району. На сьогоднішній день ця професія затребувана. Електрики працюють як під відкритим небом, так і в приміщеннях, а також в інших нестандартних умовах – на висоті, в тунелях, в різних виробничих приміщеннях. Іноді робота вимагає чималих фізичних зусиль і напруження. Часто електрики повинні працювати стоячи або постійно пересуватися. Крім того, ця робота небезпечна, внаслідок чого електрик повинен добре знати ризики, пов'язані з виконанням робіт. Електрики працюють як під відкритим небом, так і в приміщеннях, а також в інших нестандартних умовах – на висоті, в тунелях, в різних виробничих приміщеннях тощо. Іноді робота вимагає чималих фізичних зусиль і напруження..

 


Основні посади: електрик з монтажу (електромонтажник), електрик з обслуговування і електрик з ремонту (електрик-ремонтник). 

Електромонтажник проводить в будівлях і спорудах монтажні роботи. Електрик з обслуговування забезпечує роботу електроустаткування і утримання його в робочому стані. Електрик-ремонтник ремонтує несправне електроустаткування.


У своїй роботі електрик застосовує відповідне спорядження, матеріали, інструменти, устаткування і механізми. 

Професія електрика передбачає наявність зорової пам'яті, логічного мислення. Електрик періодично проходить перевірку стану здоров'я, а також перевірку знань щодо правил техніки безпеки. 


Немає коментарів:

Опублікувати коментар