четвер, 4 квітня 2013 р.

Презентація професії «Перукар – це митець"    2 квітня, учні 8 класу НВК №4, профістартівці міста Нова Каховка, відвідали Новокаховське вище училище. Майстри виробничого навчання перукарської справи – Чіглінцева Ірина Борисівна та Смолянінова Наталія Вікторівна провели майстер клас з перукарського мистецтва, предметом якого є волосся, його форма, об’єм, колір, елементи дизайну.
       Зачіска – це форма волосся, яка створюється за допомогою стрижки, укладки або завивки. Отже, обираючи професію «Перукар-модельєр» вас навчать виконувати:
- модельні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки;
- укладання волосся сучасними способами;
- хімічну завивку різними способами;
- фарбування волосся сучасними техніками;
- всі види зачісок: від історичних до весільних та випускних;
- нарощування волосся за допомогою новітніх технологій.
       Професія перукаря вимагає від людини не тільки майстерності. Перукар – це і художник, і психолог і довірена особа.
       Особливо велике значення має вміння підбирати зачіску в залежності від обличчя клієнта та його побажання.
Навчитися цьому допомагають компютерні програми для конструювання зачісок, які дозволяють майбутнім перукарям досягнути високого рівня майстерності.
В цьому навчальному закладі для навчання майбутніх перукарів відкрито два чудових учбових салони, обладнаних сучасними навчальними та технічними засобами. Саме в одному із салонів і відбувся майстер-клас. Одній з учениць НВК №4 майстер виробничого навчання, Смолянінова Н.В. зробила сучасну зачіску. Кожна людина вдається до послуг перукаря в надії на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду створить ваш особистий образ. Ви хочете мати стабільне майбутнє? Отримайте сучасну освіту в Новокаховському вищому професійному училищі.
 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар