пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

"Мережевий журнал" херсонських "профі"

XXI століття - безумовно століття інформаційних технологій, без яких просто неможливо уявити успішних людей сьогодення, а тим більше активних, креативних та цілеспрямованих учасників проекту. Саме тому "херсонські профі" побували на практикумі, де вчилися працювати з блогом та писати post'и до них. 


Про секрети комп'ютерних технологій розповідала бібліотекар Херсонської обласної бібліотеки для дітей Наталя Борисенко. Учасники проаналізували ряд статей, переглянули різні блоги, що складають блогосферу мережі Інтернет, і намагалися самостійно написати невеличні статті про одну з професій, визначених як "топову" у нашому місті.

                    
 Ось, що у них отрималось: 

                                                     Електрогазозварювальник

 Сама назва професії свідчить про те, що з розвитком технологій на перший план вийшла електрозварка, а газ, як продукт небезпечний, з часом забувається. Таку просту істину я зрозумів на стажувані у ВПУ-№2 у рамках проекту «ПрофіСтарт». Нас розділили на групи: муляр, плиточник, утеплювач фасадів та зварювальник. Я обрав зварювальника. Спочатку ми переглянули невеличкий фільм про історію електрозварки, а потім перейшли до практики, де нам продемонстрували беспосередню роботу зварювальника. Ми наочно побачили силу зварки (звичайно ж, у захисних масках). Мій батько сам зварювальник, тому я вже багато знаю про процес зварювання, але мого партнера все це дуже вразило.
                                                                                                                                   Семен Блінніков

Будівельник потрібний завжди

 Будівельник - це не лише людина, яка працює з певним видом матеріалів, а - універсальна, тобто та, що повинна вміти робити все:  від кладки каменю до найдрібніших декораційних робіт. Сьогодні ця професія є дуже популярною і я вважаю, що вона буде актуальною завжди. Саме це і довели нам майстри своєї справи у ВПУ №2 під час екскурсії та стажування.
 Там я детально ознайомився з методикою утеплення фасадів. Стажування було не лише цікавим та пізнавальним, а й надзвичайно корисним. Ми самостійно намагалися утеплити частину стіни і  нам це вдалося на славу. Мені дуже сподобалось, адже тепер я зможу допомогати своїм батькам при ремонті нашого будинку, чи навіть робити самостійно ремонт.
                                                                                                                                        Ігор Стафідов

Бібліотекар

 Ми відвідали Херсонську обласну бібліотеку для дітей і переконалися, що бібліотекар – креативна, творча і цікава професія. Для роботи у бібліотеці необхідно бути ерудованою, творчою, ініціативною людиною, а головне любити дітей. Ця професія - цікава, але складна. Такого висновку я дійшла після стажування у бібліотеці.
 Ми створювали виставку, в якій розповідали про казки народів світу, брали участь у скайп-спілкуванні з провідними бібліотекарями України, де обговорювали новорічні традиції, складали вірші - буриме, створювали буктрейлери до відомих книг, вчилися аналізувати книжки та рекомендувати їх дітям. Нам показали як працює бібліотечна база даних, де міститься вся інформація про відвідувачів та фонд бібліотеки. А також, ми дізналися про неймовірну кількість цікавих та пізнавальних заходів, які організовують ці талановиті фахівці.
Ірина ПоборежникНемає коментарів:

Опублікувати коментар