понеділок, 15 квітня 2013 р.

Зустріч з фахівцем, один із шляхів пізнання професії - професії інженер конструкторського бюро

Саме в юнацькі роки робиться один із найвідповідальніших життєвих кроків – вибір професійного шляху, від правильності якого багато чого залежить у подальшому житті. Щоб допомогти формуванню свідомого та виваженого підходу до вибору професії, учасники команди «ПрофіСтарт» Бериславського району побували на ПАТ «Бериславський машинобудівний завод» для ознайомлення з професією інженер конструкторського бюро.


Особливо зацікавило всіх знайомство з головним інженером – технологом Шевченко М.О. який показав учасникам екскурсії сучасні верстати та, безпосередньо, роботу конструкторського бюро.


Під час заходу учні ознайомилися з функціональними обов’язками інженера. Він розробляє ескізні, технічні та робочі проекти особливо складних і середньої складності виробів, використовуючи засоби автоматизації проектування, передовий досвід розробки конкурентоздатних виробів, забезпечує при цьому відповідність конструкцій, що розробляються, технічним завданням, стандартам, нормам охорони праці, вимогам найбільш економічної технології виробництва. 

Микола Олександрович наголосив що хороший інженер-конструктор повинен мати хорошу пам'ять, уміти швидко концентрувати і зберігати свою увагу. Ну і, звичайно, повинен володіти здібністю до творчості, щоб не лише працювати над поставленими завданнями, але і самому уміти ставити і вирішувати їх. Лише конструктор, що творчо ставиться до роботи, зможе завжди залишатись на плаву. Поганий той інженер, який не прагне стати винахідником. 

Знайти роботу інженер зможе як в одному з Державних науково-дослідних інститутів (НДІ), так і в приватному конструкторському бюро (КБ) або невеликій компанії, що впроваджує нові технологічні рішення. 

Отже, підведемо короткі підсумки: професія інженера-конструктора складна, відповідальна, цікава і потрібна. Останнім часом престиж даної професії, втрачений в минулі роки, підвищився і продовжує зростати. Головні інструменти конструктора - його знання, досвід та інтелект. 
Команда “ПрофіСтартовців» 
Бериславського району.

Немає коментарів:

Дописати коментар