четвер, 25 квітня 2013 р.

Зустріч з Майстром "світла, що малює"


(Найда Юлія: виконуючи домашнє завдання із написання статті у блог, хочу розповісти вам про Майстра)

             
       Кожен із нас у своєму житті користувався послугами фотографа. Фотограф – це людина, яка, використовуючи «магічне око» (обєктив фотоапарату чи фотокамери) малює історію – вашу особисто, міста, країни, світу.
      У рамках проекту «ПрофіСтарт» ми зустрілися з такою людиною.
24 березня в міську бібліотеку для дітей на зустріч з нами завітав Майстер.
Звуть його просто – Анатолій. За час дії проекту у нас було багато зустрічей, кожна – особлива по-своєму. Багато людей спілкувалися з нами, ми весь час відчували привітне ставлення до себе, розкрили секрети багатьох професій. Не стала винятком і ця зустріч.
Але наш співрозмовник виявився не просто фахівцем, а ще й напрочуд веселою та життєрадісною людиною. Ми дізналися як він став займатися фотографією – це була дуже смішна історія.
Розповідаючи нам про такі професійні речі, як «об
єкт для фотографування», про те, як вибрати правильний ракурс для фотографії, як розмістити на ній акценти так, щоб зображення «впадало» в очі, Анатолій наводив приклади зі свого професійного життя.
Ми дізналися, що наш гість проходив стажування за кордоном і в нього є дуже красивий документ: на сріблі англійським текстом підтверджується його фах. А ще ми були здивовані тим, що прекрасне панно, розташоване у центрі міста, яке знає кожен новокаховчанин – це його робота. Також його фотографія надрукована у книзі «Херсонщина», що є у бібліотеці для дітей.

Фотографія – це мистецтво, яке потребує великих зусиль, це – поклик душі. Так говорив нам гість. Шкода, що не можна здобути освіту за таким фахом. Наприкінці зустрічі ми всі стали учасниками мініфотосесії, яку нам влаштував Майстер. Було весело, цікаво і здорово!Овсяненко Віктор: Після зустрічі у мене змінилося ставлення до цієї професії.
Я зрозумів, що фотограф – це не той, хто має фотоапарат, а той, хто має хист до цієї професії.


Юрченко Анастасія: Дуже сподобалась зустріч. Я сама люблю фотографувати, особливо природу.

Головко Людмила: Мені дуже сподобались фотографії, які Анатолій приніс на зустріч. Він залишив їх нам. Можливо, в майбутньому  я також стану фотографом.
                                                                                       

Немає коментарів:

Дописати коментар