четвер, 4 квітня 2013 р.

Буде професія - буде перспектива!

Нещодавно спеціалістами Бериславського РЦЗ було організовано та проведено професіографічну екскурсію на Бериславське АТП-16537, для учасників проекту «ПрофіСтарт».Мета проведення – ознайомлення учнів з професією «слюсар з ремонту автомобілів», з підприємством, з ремонтом машин та устаткування, інформування про вимоги роботодавців до представників окремих професій та про навчальні заклади, де можна оволодіти даними професіями або здобути вищу освіту за цим напрямком діяльності.


Завдання професіографічної екскурсії полягає в тому, щоб не тільки ознайомити учнів з професією, технологією ремонту, організацією праці, але й навчати проводити аналіз професії безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності.Екскурсоводом, який ознайомив школярів із історією та діяльністю підприємства, став начальник відділу кадрів Тумаков Володимир Борисович. Під час проведення екскурсії учнів було ознайомлено з такими професіями: слюсар з ремонту автомобілів, інженер-технолог, слюсар-ремонтник, майстер-механік, водій. Володимир Борисович показав учням автопарк, окреми бокси для автобусів, ремонтну базу.


Екскурсія була змістовною та захоплюючою, адже діти мали змогу ознайомитися з різними робітничими професіями, виявили невідомі особливості професій, «приміряли» професію до себе, аналізували свої можливості.


Немає коментарів:

Дописати коментар