пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Обмін враженнями у Skype-режимі

2 квітня учасники проекту "Профістарт" з м.Херсон та смт.Білозерка ділилися враженнями від участі у проекті, а саме говорили про навчально-тренінгові заняття, екскурсії до підприємств, перші успіхи та поразки...


Скайп-спілкування координували бібліотекарі від херсонської команди - Наталя Борисенко, а від білозерської - Ангеліна Вєтрова. Незважаючи на перешкоди та часом повільну роботу інтернету, діти встигли поділитися досвідом та отримати відповіді на запитання, які їх цікавили найбільше.


Під кінець скайп-зустрічі учасники обох команд побажали один одному успіху у півфіналі і заримували сьогоднішню зустріч. Білозерські "профі" промовили: "Скайп зв'язок - слабкий у нас, - а у відповідь від херсонської команди: - краще їдем ми до вас!"

Ця зустріч дала можливість дітям не лише поділитися своїми емоціями, а також потоваришувати між собою. 

Микита Нельга говорить по завершенню скайп - спілкування: "Було цікаво поділитися своїми враженнями, досвідом і розповісти про ті професії, які нам сподобалися найбільше. Також, ми дізналися про професії, які обрали для себе учасники з Білозерки. Серед них: пожежник, тракторист, лікар, кухар, журналіст та буфетниця. Деякі з цих професій я вважаю дійсно потрібними у нашому суспільстві. Хоча зв'язок періодично пропадав , мені все одно сподобалося спілкуватися з людьми, які беруть участь у тому ж проекті, що і ми."


Богдан Копитко зазначив, що "... було дуже цікаво і захопливо. Так як не кожен день ми спілкуємось із такими ж як і ми – учасниками «ПрофіСтарт». Кожен встиг поділитись своїми враженнями від проекту. А також ми розповідали про вивчені професії і кожен по троху розповів про них. Хоч зв’язок був не дуже, ми добре провели час і я задоволений сьогоднішнім днем."

Немає коментарів:

Дописати коментар