пʼятниця, 3 травня 2013 р.

Підготовка звіту І етапу проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє"Ось і закінчився І етап проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє". Ми, учасники даного проекту, за перший рік зробили багато, як на наш погляд, роботи. Провели зустрічі із працівниками районного центру зайнятості, районної бібліотеки для дітей. Працівники цих закладів розповіли нам про потреби району у тих чи інших професіях, навчили, як правильно здійснювати соціологічні опитування, ознайомили із методичною літературою, стосовно профорієнтаційної роботи, вибору професій.

Журналіст газети «Трудова слава» Ольга Філь провела практичне заняття «Як правильно брати інтерв’ю», а домашнім завданням було взяти інтерв’ю у представників професій, які ми визначили.
Зустрілися із представниками професій, які увійшли у ТОП-5 професій нашого району. Кожен із них практично ознайомив із специфікою своєї професії, розкрив її таємниці. І як виявилося потім, кожна професія по-своєму приносить користь суспільству, актуальна, користується попитом на ринку праці.
Провели для гімназистів конференцію – звіт про результати І етапу проекту «ПрофіСтарт».


Немає коментарів:

Дописати коментар