пʼятниця, 10 травня 2013 р.

Міжрайонний огляд І етапу проекту "ПрофіСтарт"

30 квітня у смт Чаплинка пройшов міжрайонний огляд першого етапу проекту "ПрофіСтарт", у якому взяли участь представники Генічеського, Чаплинського, Скадовського, Каланчацького та Новотроїцького районів.
Наша команда "ПрофіАДВ" підготувала презентацію ТОП-5 професій нашого району, а саме: 
  • продавець
  • лікар
  • агроном
  • кухар
  • бухгалтер.

Також підготували альбом-презентацію своєї роботи протягом цього року.  Учасники проекту за цей період провели інтерв'ю з представниками цих професій, підготували слайд-презентацію "Дерево професій моєї родини" та багато інших цікавих матеріалів. 


Дітям такий проект дуже подобається, ось деякі вислови учасників:

"Займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися, необхідне найсерйозніше відношення до цієї проблеми. Щоб дійти правильного рішення, треба бути добре проінформованим. А цю інформацію дає мені участь у проекті."
Дармограй Олена

"Людина, яка обирає професію, повинна мати певну інформацію про існуючі професії. ЇЇ можна отримати у районному центрі зайнятості населення, під час проведення годин спілкування у навчальному закладі, а для мене ще й під час участі у роботі проекту "ПрофіСтарт".
Каліберда Анна

З нетерпінням чекаємо результатів І етапу проекту.

Немає коментарів:

Дописати коментар