пʼятниця, 24 травня 2013 р.

Фінал І етапу проекту "Профістарт: юні обирають майбутнє"

Ось і залишився позаду І етап проекту "ПрофіСтарт"- рік насиченої, цікавої, пізнавальної, а головне, продуктивної та результативної роботи. Підтвердженням цього є представлені навчально-тренінгові презентації, звітні-альбоми та сценічні виступи, де команди захищали та пропагандували "Тор 5 професій свого району/міста".


Безумовно, кожна команда старалась і намагалася переконати всіх у важливості саме своєї "пятірки", але лише сімка найяскравіших, найпереконливіших війшли до фіналу, який відбувся 22 травня 2013 року на сцені обласного академічного музично-драматичнорго театру ім. М. Куліша. Серед них: Білозерка, В. Лепетиха, В. Олександрівка, Генічеськ, Н. Каховка, Скадовськ та Херсон (Комишанська ЗОШ №26).


Профівці надзвичайно творчо та креативно підійшли до захисту обраних професій. Але виступи В. Олександрівки (І місце), м. Херсон (ІІ місце) та Н. Каховки (ІІІ місце) вразили журі найбільше.
Не залишилися поза увагою і звітні-альбоми презентації. серед яких кращими визнано м.Херсон, Горностаївку, Голу Пристань, Чаплинку та Нова Каховку.


Щодо організації та презентації навчально-тренінгової програми проекту, перемогу вибороли колективи Білозерської, Каховської та Новокаховської бібліотек.


Всі фіналісти були нагородженні цінними призами та матимуть змогу відвідати "Зелені хутори Тавріі".

А попереду ще багато цікавого....
Отож, бажаємо всім творчої наснаги та успіху у подальшій роботі над проектом.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар