середа, 12 червня 2013 р.

"Зелені хутори " в подарунок

11 червня 2013 року всі 20 команд проекту "ПрофіСтарт" відвідали "Зелені хутори Таврії" і мали можливість відпочити, гарно провести час, набратися сил та натхнення для участі у наступному етапі проекту.

З самого рання команди за давньою українською традицією радо зустрічали хлібом-сіллю.Олександр Долинко, керівник проекту, розділив всі команди на групи та оголосив маршрути подорожі хуторами. Команда Херсона та Скадовська вирушили Вільховим маршрутом назустріч новим враженням, на чудовому місцевому транспорті - тракторі.Цей маршрут включав ряд цікавих, колоритних хуторів, де дітям зробили короткий екскурс в історію різних українських традицій і надали можливість спробувати власноруч майструвати, грати на музичних інструментах, виготовляти різні речі, дегустувати чаї на травах та цілющий бджолиний мед. "Профівці" з Херсону та Скадовська брали активну участь у всіх заходах, які пропонували господарі хуторів.

Хутір лозоплетіння


Хутір декоративно-прикладного мистецтва


Хутір здоров'я
(частування "профівців" чаєм з медом)


Ковальський хутірВаляння вовниХутір миловаріння Хутір казок та писемностіМузичний хутір 


Багато нового та корисного дізналися наші "профівці", а після смачного обіду діти з великим задоволенням пройшли майстер-класи, поспілкувалися з членами інших команд, пофотографувалися і  повернулися додому повні позитивних емоцій та гарних вражень.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар