середа, 12 червня 2013 р.

Зелені хутори Таврії. Враження каховської командиЗ метою орієнтації шкільної молоді на оволодіння робітничими професіями,актуальними на регіональному ринку праці,зокрема професіями сільського зеленого туризму,учасники проекту» ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», учні ЗОШ №1 та СЗОШ№2 брали участь в проведені обласного масового заходу з профорієнтації шкільної молоді « Твоя професія – майбутнє Херсонщини». Місцем проведення якого була історико – розважальна база « Зелені Хутори Таврії» м. Гола Пристань.

Для школярів була проведена професіографічна екскурсія по « Зелених Хуторах Таврії», де вони мали змогу ознайомитися з українськими старожитностями та професіями, пов’язаними з народними промислами.

Діти відвідали «Гончарний хутір», хутір «Вишиванка», хутір «Ляльки – мотанки»,Кінний двір та багато інших. В кожному з відвіданих хуторів вони мали змогу брати участь в майстер – класах та отримували сувеніри на згадку.


Після екскурсії діти поділилися враженнями:
- Дуже сподобалося, не очікувала що все на скільки буде цікаво та розважливо. Асауленко Іра 8 кл СЗОШ№2.
- Отримав задоволення від подорожі в минуле!Приємно вражений красою та майстерністю.Воропаєв Олексій 8кл ЗОШ№1.
- Щира подяка організаторам подорожі, керівникам майстер класів, ми здійснила подорож у минуле, повернулися до свого коріння. Остапенко Андрій8 кл СЗОШ№2.
- Мені дуже сподобалось. Скільки приємних вражень після майстер класів,своїми руками зробила глечик та розписала пряник. Варава Олександра 8 кл СЗОШ№2.

Спасибі за екскурсію організаторам проекту Херсонському обласному центру зайнятості, департаменту освіти і науки,молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, управлінню культури Херсонської обласної державної адміністрації, Каховському міськрайоному центру зайнятості.

Каховська районна бібліотека для дітей

Немає коментарів:

Дописати коментар