середа, 20 листопада 2013 р.

2 етап "ПрофіCтарту" в Іванівці розпочато!

       З новим навчальним роком розпочався 2 етап обласного іноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді "ПрофіСтарт: юніобирають майбутнє".
Перша зустріч Іванівської команди "Юніор" відбулася в районному ценрі зайнятості з координаторами проекту : Тетяною Іванівною Фисун - спеціалістом з профорієнтації  Іванівського РЦЗ, Лозовій Ольгою Михайлівною - шкільним психологом та  Шип Тетяною Олексіївною - завідуючою Іванівської РДБ.Бібліотекарі районної бібліотеки для дітей - Тетяна Олексіївна та Лідія Леонідівна провели з учасниками проекту усний журнал - "Ринок професій", під час якого пригадали разом із "профістартівцями" усе розмаїттям світу професій : героїчних та небезпечних, наймодніших та найсучасніших, найрідкісніших та найкумедніших. А ще   учасники  засідання  розглянули  дуже цікаву методику  обрання професії за гороскопом, яка багато кому припала до душі.  
Ну а перевірили знання "профістартівців" організатори заходу за допомогою конкурсу "Знавці професій", після завершення якого майже кожен учасник отримав звання  - "Кращий  знавець  професій". 
У цікавій формі було проведено діагностичне тестування для дітей щодо визначення професійної належності за професійною типологією. Його підготувала і провела спеціаліст з профорієнтації Іванівського РЦЗ - Тетяна Іванівна Фисун. 
А ще іванівські "профістартівці" визначилися із 5-кою  професій для індивідуального дослідження та презентації.
         2 етап розпочато, тож будемо сподіватися, що проект допоможе розширити та поглибити знання учнівської молоді про світ професій та спеціальностей, зорієнтувати на професії, актуальні на регіональному ринку праці, сформувати в учнів мотивацію жити і працювати на Херсонщині.
     І наостанок  Тетяна Олексіївна та Лідія Леонідівна побажали учням знайти свій шлях у житті, зробити правильний вибір та здійснити всі задумані проекти.

Немає коментарів:

Дописати коментар