вівторок, 19 листопада 2013 р.

Свій другий крок у «ПрофіСтарт» зробила Цюрупинщина!!!

«Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї душу, то щастя вас саме відшукає» - це слова відомого педагога К.Д.Ушинського.
     Допомогти юнацтву у професійному самовизначенні націлює і проект «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», урочисте відкриття 2 етапу якого відбулося 18 листопада у Цюрупинську.


    На свято зібралися учасники команди «ПрофіОлешки»,  учні 9 класів  Цюрупинської гімназії, гості та координатори проекту у нашому районі.


   «ПрофіСтартівці»  презентували  одноліткам здобутки першого року реалізації проекту, поділилися враженнями від стартового заходу, який відбувся 24 жовтня у м. Херсоні.
    З вітальними словами до присутніх звернулися: спеціаліст управління освіти і науки районної державної адміністрації Котюк Валерій Володимирович, спеціаліст відділу активної підтримки безробітних  районного центру зайнятості Галадим Людмила Володимирівна та  завідуюча Цюрупинської районної бібліотеки Ямпольська Любов Іванівна.
   Гарного настрою та позитиву додали присутнім виступи солістів Цюрупинського центру культури та дозвілля Андрія Пономаренко, Катерини Ірхіної, Максима Пономаренко та учасників народного ансамблю сучасного танцю «Березіль» (керівник Дарина Іванушкіна).
  Попереду багато цікавої та важливої роботи, до якої наша команда готова!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар