неділя, 10 листопада 2013 р.

Крок вперед - це успіх завтра!

Перша зустріч учасників Херсонської команди "Профі" та їх координаторів: Олени Віталіївни Хамзової - профінформатора Херсонського міського центру зайнятості, Тетяни Іванівни Надточій - шкільного педагога-організатора, Валентини Олександрівни Копайгори - вчителя біології, класного керівника 9-А класу, Ангеліни Василівни Вєтрової - головного бібліотекаря відділу Інтернет-послуг ХОБД відбулася в Комишанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради.


Ольга Володимирівна Крижановська - заступник директора ХОБД з організації бібліотечного обслуговування привітала учасників з відкриттям ІІ етапу та побажала всім перемоги, а ще отримати не тільки користь, а й задоволення від роботи за проектом.

Олена Віталіївна нагадала дев`ятикласникам, які професії сьогодні популярні на ринку праці нашого регіону. Можливо це, допоможе дев`ятикласникам влучно обрати професію для дослідження. Проявлені школярами зосередженність та увага, говорять про те, що вони відповідально і серйозно відносяться до цієї справи.

Ангеліна Василівна Вєтрова, знайомившись з дівчатами та хлопцями дізналась і про їхні захоплення, і про те, що участь у "ПрофіСтарті" дала їм не тільки цінний досвід, а й багато нових друзів та все частіші зустрічі з ними, навіть, поза проектом А ще детально зупинилась на темі "Профіфайл" та його наповненні, тобто на завданнях для учасників індивідуального етапу.

Отже, початок положено. Презентація ІІ етапу проекту "ПрофіСтарт: Юні обирають майбутнє" налаштувала профістартівців на наполегливу, послідовну працю, надихнула на творчість.
Тож дійте! Крок вперед - це успіх завтра!


Немає коментарів:

Дописати коментар