пʼятниця, 22 листопада 2013 р.

Плануємо, обираємо та презентуємо!

  Другий етап проекту стартував і для Каховської команди.                 Координатори проекту - заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Каховського міськрайоннного центру зайнятості  - Дашкевич Альона Вячеславівна, бібліотекар РДБ -  Ширіна Наталія Валеріївна, бібліотекар ЗОШ 1- Гарькава Ольга Іванівна, бібліотекар СЗОШ 2 - Садова Тетяна Анатоліївна та учасники "ПрофіСтарту" зібралися в Каховській районній бібліотеці для дітей, щоб ознайомитись із планом навчально - тренінгової програми та координаційним планом роботи та обрати професії для подальшого дослідження.  Альона Вячеславівна в ході зустрічі  звернула  увагу дітей - учасників на найпопулярніші та найперспективніші професії нашого району на сьогоднішній деньякі можна обрати для  індивідуального дослідження та презентації.
Враховуючи рекомендації спеціаліста та бажання самих дітей - досліджувати та поширювати  інформацію  про різні  професії - для  роботи в ІІ етапі команда обрала  такі : агрономміліціонеркондитерзакрійникзубний технік.
Свій вибір вони аргументували так:
  Працюючи в  проекті ми очікуємо знайти професію до душі, яка стане нашим життєвим вибором. І на питання «Ким ти хочеш стати після школи?»- наші друзі та однокласники  могли прийти до правильного рішення. Спробували чесно оцінити свої здібності, бажання й можливості при виборі майбутньої професії, яка буде корисною в нашім краї, розширити знання про світ професій та спеціальностей.

 А ось так вони повідомили про старт ІІ етапу:

Немає коментарів:

Опублікувати коментар