середа, 27 листопада 2013 р.

"ПрофіБілозерка" – це сила!

100_7421

 9 – класники Білозерської ЗОШ I-III ступенів №3 та гімназії ім. О.Я.Печерського, які є учасниками «ПрофіСтарту»,  нарешті  визначилися зі своїми вподобаннями. Білозерські школярі обрали для дослідження такі професії : кухар, вихователь д/с, лікар, пожежник та журналіст.  

Групу «Шеф-кухар» представляють Смирнов Артем та Косенко Євген:        100_7398     
                     
               
100_7265
  
Хлопці пояснили свій вибір так : «Ми обожнюємо українську кухню. Наші найулюбленіші страви – це  пампушки,  вареники з сиром,  пироги з капустою, сало та домашня ковбаса. І, взагалі, найкращі кухарі – то чоловіки, що ми і докажемо.»
 Групу «БебіНяня» представляють аж троє дівчаток, які обрали професію вихователь д/с. Знайомтесь: Павлик Олена, Демура Анжеліка та Шевченко Олена!

100_7403

А ось і перше завдання для дівчат: «ПрофіАбетка для малят».

загруженное (6)

А – агроном, Б – бібліотекар, В – вихователь, Г – геолог, Д – диригент, Е – електрик, Ж – журналіст, З – зоолог, І – інженер, К – кухар, Л – лікар, М – музикант, Н – няня, П – пожежник, Р – режисер, С – скульптор, Т - тракторист, Ф – фотограф, Х – художник, Ш – швачка, Ю – юрист.

Завдяки такій абетці, та ще й в картинках, яку дівчатка створять самі, дітки вивчатимуть і букви, і професії. А ще у планах «профінянь» задум -придумати сценарій для малечі на День Святого Миколая, і зіграти у ньому головні ролі. 

   Групу «Будьте здорові!» представляють Боря Лесик та Шевченко Юлія, які обрали професію лікаря:


100_7406   100_7244


Білозерський «доктор Хаус» та чарівна лікарка завжди знайдуть дорогу до вашого… серця, шлунку, печінки, легень, нирок… І вам ніколи буде хворіти!

Групу «Вогнегасники» представляють Бєлов Дмитро та Ербес Артем:

100_7410

Наші пожежники «Чіп-Артем» та «Дейл-Дмитро» спішать на допомогу! «Будьте обережні з сірниками, газовими приладами. Не розпалюйте багаття на природі! Не паліть цигарки вдома! Вогонь – це дуже небезпечно!»

Групу «БібліоЗірка» представляє Аліна Шпак, яка обрала професію журналіст:

100_7418

  «Мені треба встигнути на сесію районної ради, завітати на «круглий стіл» до райдержадміністрації, відвідати цікаві заходи у бібліотеці, побувати на засіданні команди «ПрофіБілозерка», - поділилася юна журналістка.
  От така дружна команда білозерських «профістарівців», яка бажає усім успіхів! 
Більше про  "ПрофіБілозерку" можна дізнатися тут

Немає коментарів:

Дописати коментар