четвер, 28 листопада 2013 р.

Бути міліціонером - дуже відповідально!


  Нещодавно учасники проекту  "ПрофіСтарт"  відвідали Каховський районний відділ міліції, де зустрілися  з начальником сектору кадрового підрозділу Каховського РВ УМВС - Яворчуком Дмитром Леонідовичем.
   Дмитро Леонідович  провів з учнями пізнавальну бесіду, розширив уявлення дітей про свою професію, зазначивши, що міліціонером називають не лише слідчого чи оперативного працівника, але і дільничного, і співробітника ДАІ. 
      Особливу увагу міліціонер приділив питанню освіти та особистих навиків і здібностей людини, яких вимагає дана професія. Дмитро Леонідович зауважив, що міліціонер повинен мати аналітичний розум, міцні нерви, хороше здоров'я бути чесним, сміливим, а ще - повинен вміти працювати з великою кількістю документів.
"Професія міліціонера не тільки цікава, але і достатньо складна, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи" - наголосив Дмитро Леонідович.    Начальник сектору кадрового підрозділу Каховського РВ УМВС провів для "профістартівців" огляд навчальних закладів,  в яких можна здобути професію міліціонера, розповів про сучасні форми роботи, а також наголосив на перевагах та недоліках професії.
     І на останок, учасники проекту  - Наздрачов Данило та Попова Галина, які обрали для подальшого дослідження саме цю професію, мали змогу взяти відеоінтерв’ю  у Дмитра Леонідовича.


Немає коментарів:

Дописати коментар