субота, 9 листопада 2013 р.

Скадовськ у вирі ІІ етапу "ПрофіСтарту" .

24 жовтня, стартував ІІ етап інноваційного профорієнтаційного проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє".
Профістартівців, як і у минулому році, гостинно приймали у вищому професійному училищі №2.За рік знайомства профістартівці стали майже друзями, тому дуже теплою та жаданою була ця зустріч.
Настрій  скадовської команди був бойовий. Про це свідчив вітальний девіз : «Світ професій ми вивчаєм, крок в майбутнє відшукаєм!».

Учасники з цікавістю переглянули промо-ролик проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», пригадали найцікавіші  моменти у роботі з минулого року, та дізналися, якого масштабу набув проект «Профістарт» протягом року не тільки в Україні , а й за її межами.

Друга частина заходу  була ще цікавішою, бо вона складалася з тренінгів, практикумів та екскурсій до майстерень вищого професійного училища № 2.
А ще дуже сподобався скадовським "профістартівцям" сюрприз організаторів : екскурсія до Херсонського вищого професійного комерційного училища на  День відкритих дверей, під час якого діти ознайомились з престижними професіями та спеціальностями, які завжди будуть конкурентоспроможними на ринку праці. Це і продавці продовольчих та непродовольчих товарів, кухарі, кондитери, бармени, офіціанти, товарознавці - комерсанти, техніки - технологи виробництва харчової продукції та інші.

Отже, другий етап розпочато , то ж побажаємо усім профістартівцям успіхів!


Немає коментарів:

Дописати коментар