пʼятниця, 27 грудня 2013 р.

Остання профорієнтаційна екскурсія.

Наприкінці грудня відбулася остання у 2013 році профорієнтаційна зустріч учасників Скадовської команди проекту з журналістами газети «Чорноморець». Головний редактор Тетяна Сергіївна Підгородецька розповіла про секрети написання нарису, у якому розкривається весь талант журналіста. Вона зазначила, що для того щоб написати вдалий матеріал, автору необхідно опанувати декілька вмінь. По-перше, це хист до репортажу і збору матеріалу: зустріч зі свідками й записування їхніх коментарів, пошуки свідчень минулих епох. По - друге, необхідно вміти «побачити деталі» – оскільки одна деталь може охарактеризувати всю людину.

А журналіст з багаторічним стажем, ветеран журналістики - Бондарєв Юрій Васильович наголосив, що друга частина роботи – це аналітика, де необхідно проявляти вміння опрацьовувати велику кількість матеріалів, і вибирати  найцікавіші і найвагоміші з них.
І, нарешті,  третє – це словесний дар, вміння володіти художнім словом.

Журналіст   Олександра  Воротинцева,  зробила добірку статтей різних авторів районної газети з нарисами і розповіла учасникам проекту про різноманітність стилістичних прийомів та  особливості  їх використання. 
На останок журналісти провели екскурсію редакцією і  дали декілька корисних порад: багато читати і поповнювати  свій словниковий запас; критично ставитися до того, що пишете;  бути  в гармонії з самими  собою. 

Це була остання зустріч профістартівців у 2013 році, тож з наступаючими святами!!!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар