середа, 11 грудня 2013 р.

Професія "Перукар"

Серед професій, над дослідженням яких працюють учасники проекту «ПрофіСтарт» Іванівського району, є професія перукаря. З цієї метою Іванівським РЦЗ була організована профорієнтаційна екскурсія до перукарні «Анталія». Господиня закладу – приватний підприємець Бєлозьорова Г.В. привітно зустріла гостей і докладно розповіла про послуги, які надає її перукарня населенню. 


Пані Ганна наголосила на тому, що кожна людина хоче завжди гарно виглядати, а допомагають їй в цьому : стилісти, візажисти, косметологи майстри педикюру і манікюру і, звичайно ж, - перукарі! Оскільки професія належить до сфери побутових послуг,  потреба в ній існує постійно. Перукарі - професіонали своїми руками можуть  не лише створити гарну зачіску, але й підняти настрій клієнту, вплинути на його душевний стан, а іноді - здійснити заповітну мрію!
Перукарі «Анталії» - Кондрахіна Галина і Бабешко Тетяна  зауважили для юних дослідників, що в їх роботі найбільше цінуються  такі професійні якості: бездоганний художній смак, образне мислення та творчий підхід до справи.
Також перукарі ознайомили дев’ятикласіників зі своїми функціональними обов’язками, умовами та знаряддями праці, суміжними професіями, та навчальними закладами, у яких вони здобували професію. 


А сюрпризом для учасникив команди «Юніор» став майстер-клас від панянок Тетяни і Галини, під час якого моделей обирали серед самих "профістартівців"! Учні були у захваті від роботи професіоналів!Майстер - клас і загалом  екскурсія пройшли дуже вдало, тож сподіваємось, школярі зможуть гідно представити  обрану професію, яка так потрібна в районі!

Немає коментарів:

Дописати коментар