четвер, 12 грудня 2013 р.

Широке море інформації

Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний.
Ким ти будеш?
Ще малими на це запитання відповідають, як правило, не задумуючись: "Пілотом", "Артисткою", "Космонавтом"... Зараз же, коли тобі вже 15-16 літ, ти, очевидно, відчув, як важко відповісти на таке, здавалося б, просте запитання однозначно.
Профістартівцям пощастило! Обравши професію для дослідження (а не виняток, що вони в майбутньому захочуть здобути саме її), дев`ятикласники, використовуючи різні джерела, все глибше і глибше занурюються в неї. А допомагають їм у цьому вчителі, спеціалісти центру зайнятості, бібілотекарі.


Тренінг "Широке море інформації" по визначенню інформаційних джерел для дослідження обраної професії для херсонської команди "Профі" провели завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом ХОБД О.В.Давида та провідний бібліотекар відділу обслуговування ХОБД М.В.Мішаткіна. Отримані знання та практичні навички допоможуть школярам укласти список літератури, присвяченої обраній професії.
Ольга Вікторівна не тільки познайомила школярів з електронними каталогами, навчила їх ними користуватися, а й розповіла про те, як правильно складати бібліографічний опис.


Профістартівці відразу ж зробили описи, обраних ними книг, журнальних статей та інтернет-ресурсів.Марія Володимирівна розповіла про можливість отримання віртуальної бібліографічної довідки з допомогою бібліотечної служби, черговий оператор якої допоможе знайти інформацію про книги, статті, Інтернет-ресурси.


Тренінг "Широке море інформації" дуже корисний для старшокласників і не тільки для реалізації своїх проектів в рамках "ПрофіСтарту", але й для підготовки рефератів та курсових робіт у майбутньому.
Дуже дякуємо тренерам Ользі Володимирівні Давиді та Марії Володимирівні Мішаткіній.
А поради від тренерів читайте ось тут: http://profistart.blogspot.com/p/blog-page_17.html 

Немає коментарів:

Дописати коментар