пʼятниця, 13 грудня 2013 р.

«ПрофіБілозерка» навчається!

Навчально - тренінгова програма "профібілозерців" набирає обертів. Як і обіцяли тренери, 9 грудня для команди учасників проекту було проведено тематичне заняття. Вчитель української мови та літератури Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О. Я. Печерського  - В.П.Бойко  підготувала цікавий матеріал на тему: «Як писати публіцистичний художній нарис» і провела заняття.


Школярі ознайомилися з поняттям «нарис» та його видами. Доповідач наголосила, що характерною особливістю нарисів є документальність, виваженість, правдивість. Узагальнюючи свою розповідь, Валентина Петрівна зачитала зразок нарису про лікаря – цілителя, мага слова і здоров`я. Діти слухали вчителя дуже уважно, адже їм також треба буде навчитися писати такі цікаві речі.


Бібліотекарі теж вдало підготувались до приходу "профібілозерців"  : вчасно дооформили  книжкові профівиставки для журналістів :
«На теренах журналістики",


та вихователів : «Як знайти спільну мову з дитиною?»


А ще допомагли дітям обрати потрібну літературу. І саме так виглядяла Білозерська  «ПрофіЧитальня».
"Профіучні" з захопленням поринули у книжковий світ професій. Кожен обрав собі літературу до смаку і читав, вивчав, досліджував найцікавіші «моменти» улюбленої професії.Можливо, «кухар» віднайде якийсь новий смачний рецепт, «вихователь»- цікаві ігри для малечі, «лікар» - інформацію про нові технології у лікуванні хвороб, «пожежник» - нові методи у боротьбі з полум’ям, а «журналіст» - креативні методи у написанні статті.

А наступна зустріч «профіучнів» відбудеться із представником ЗМІ, який ознайомить молодь з вимогами до аналітичного звіту та нарису. До речі "профібілозерці" вже побували у пожежно – рятувальній частині селища. Та про це докладніше у наступному сюжеті.)

Немає коментарів:

Опублікувати коментар